O naszej pracowni

Pracownia EEG NeuroLines jest nowoczesną placówką specjalizującą się w diagnostyce EEG oraz neuroterapii. Zdobyte przez lata wiedza i doświadczenie pozwalają nam oferować najwyższy poziom obsługi i kompleksową pomoc w rozwiązywaniu problemów ze zdrowiem. Naszą główną ofertę związaną z szeroko rozumianą neurofizjologią uzupełniamy o świadczenia z zakresu psychologii, psychoterapii i pediatrii.

Profesjonaliści

Witamy w Pracowni EEG

Nasi specjaliści nieustannie poszerzają swoją wiedzę z zakresu diagnostyki i terapii oraz chętnie biorą udział w licznych sympozjach i szkoleniach. Dzięki temu lekarze są stale i na bieżąco z najnowszymi trendami mogąc świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Wieloletnia działalność na rynku pozwoliła nam zdobyć wszechstronne i różnorodne doświadczenia. Pozwala nam to oferować świadczenia z zakresu diagnostyki EEG o wysokiej rzetelności i trafności. Wyniki te następnie umożliwiają stawiać właściwą ocenę kliniczną.

W naszej pracowni korzystamy z aparatury najnowszej generacji. Wykorzystujemy system Mitsar EEG 201 wraz z oprogramowaniem Mitsar WIN EEG. Aparatura firmy Mitsar posiada CERTYFIKAT ZGODNOŚCI CE. Spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa i światowe standardy dla produktów medycznych. Produkty Mitsar zostały wprowadzone do obrotu i używania na terenie CAŁEJ UNII EUROPEJSKIEJ.

Nasi specjaliści

Profesjonaliści

Piotr Wyszomirski

Piotr Wyszomirski

Psycholog, Psychoterapeuta

Absolwent UKSW i IPZ w Warszawie. Psycholog od roku 2006, psychoterapeuta od 2015.

Anna Mateuszczyk

Anna Mateuszczyk

Pediatra

Absolwent UM w Białymstoku. Lekarz pediatra z wieloletnim doświadczeniem.

Izabela Wołoszyńska

Izabela Wołoszyńska

Neurolog

Od początku drogi zawodowej zajmuje się diagnostyką i leczeniem padaczki u dzieci i dorosłych.

Grażyna Banaszek

Grażyna Banaszek

Neurolog dziecięcy, pediatra

Jest lekarzem od 1972 roku, neurologiem dziecięcym od roku 1984.

Barbara Kuszczak-Bohl

Barbara Kuszczak-Bohl

Elektroencefalografista

W grudniu 1998 otrzymała Licencję Polskiego Towarzystwa Neurologii Klinicznej (PTNK).

Piotr Bogucki

Piotr Bogucki

Neurolog

Jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Jest lekarzem od 2004 roku.

0% Jakość
0 Profile działań
0 Osób pracujących
0 Lat doświadczeń
0 Radosnych uśmiechów

Profesjonaliści

Dbamy o Ciebie

Dokładne badanie

Precyzyjny pomiar przy użyciu nowoczesnego sprzętu oraz oprogramowanie do analizy surowego EEG pozwalają nam opracować rzetelną ocenę zapisu.

Pomoc wielu specjalistów

Współpracują z nami lekarze specjaliści z zakresu pediatrii i neurologii dziecięcej. Skraca to czas oczekiwania w przypadku konieczności skorzystania z konsultacji w tych dziedzinach.

EEG w Płońsku

Więcej niż EEG

Poza klasycznym pomiarem EEG możecie Państwo wykonać dodatkowe badanie zwane qEEG. Wyniki uzyskane tą metodą mówią nam na ile praca mózgu odbiega od normy. Dane te mogą posłużyć do przygotowania protokołu EEG Biofeedback, terapii lekowej lub diagnostyki psychologicznej i neurologicznej.

Zapisz się do newslettera

Aktualne treści opracowywane przez specjalistów.