Jest lekarzem od 1972 roku, neurologiem dziecięcym od roku 1984.

Laboratorium qEEG (pracownia qEEG) – zajmuje się opracowywaniem badań qEEG, zwanych także mapą mózgu, w oparciu o normatywne bazy danych Neuroguide oraz HBI.
QEEG jest ilościowym EEG (quantitative EEG – qEEG). W badaniu tym wykorzystuje się analityczne algorytmy za pośrednictwem których automatycznie ocenia się spoczynkową i prowokowaną aktywność mózgu. Metoda ta obejmuje porównywanie danych uzyskanych w trakcie badania konkretnej osoby z tymi zawartymi w bazie danych odnoszących się do dużej populacji lub określonej populacji osób cierpiących na swoiste zaburzenie.
Na podstawie opisu EEG można wykryć duże nieprawidłowości, urazy, uszkodzenia i zmiany, takie jak: wyładowania padaczkowe, guzy mózgu, asymetrie półkulowe, zwolnienie lub przyspieszenie czynności mózgu. Może się jednak zdarzyć, że u osób z wyraźnymi objawami zaburzeń koncentracji, funkcji poznawczych czy psychicznych zapis badania EEG będzie prawidłowy. Nie oznacza to jednak, że wszystko jest w porządku. Dopiero dalsza, ilościowa analiza EEG może dostarczyć szczegółowych informacji o rodzaju i przyczynach tych dysfunkcji.
Metoda QEEG zapewnia dokładną, odtwarzalną ocenę odchylenia pojedynczego zapisu od normy. Analiza komputerowa pozwala wykryć i określić ilościowo nieprawidłową organizację mózgu, podać ilościową definicję stopnia zaawansowania choroby mózgu oraz zidentyfikować podgrupy patofizjologicznych nieprawidłowości w grupach pacjentów o podobnych objawach klinicznych. Metoda ta, zgodnie z propozycją Roya (1990), jest zaliczana do nowej dyscypliny nauki zwanej neurometryką. Z tego względu analiza sygnału EEG została nazwana analizą neurometryczną. Do zagadnienia neurometryki i analizy neurometrycznej wrócimy jeszcze w dalszej części tego rozdziału.
Jest lekarzem od 1972 roku, neurologiem dziecięcym od roku 1984.
Absolwent UKSW i IPZ w Warszawie. Psycholog od roku 2006, psychoterapeuta od 2015.